SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Degerfors IF
KONTAKTUPPGIFTER AKADEMI

Degerfors IF Akademi

 

Postadress: Box 17, 693 21 Degerfors
Besöksadress: Stora Vallavägen 4, 693 31 Degerfors

Växel: 0586-846 40

Bankgiro: 658-8933 (märk betalningen med akademi/ungdom)

 

Nedan hittar du e-post samt direktnummer till våra kontaktpersoner.

Sportchef

Patrik Werner

E-post: patrik.werner@degerforsif.se

 

Utvecklingschef

Elias Levi

Tel: 079-142 99 60

E-post: elias.levi@degerforsif.se

 

 

Fotbollsutvecklare

Hampus Ström

Tel: 076-797 84 24

E-post: hampus.strom@degerforsif.se

 

 

P19

Tobias Solberg ⎮Tränare/NIU- ansvarig

Tel: 070-663 81 35

E-post: tobias.solberg@degerforsif.se

 

Robin Werner ⎮Ass. Tränare

Tel: 076-767 86 84

E-post: robin.werner@degerforsif.se

 

 

P17

Roger Werner ⎮Tränare/ NIU-instruktör

Tel: 070-432 18 99

E-post: roger.werner@degerforsif.se

 

Jonas Svensson ⎮Ass. Tränare

Tel: 070-695 37 76

E-post: swede.nr16@hotmail.com

 

 

 

P16

Henrik Blenmark⎮Tränare 

Tel: 070-143 10 20

E-post: henrik.blennmark@gmail.com

 

Anders Kamp⎮Ass. Tränare

Tel: 072-219 56 61

E-post: anderskamp14@gmail.com

 

Individuell spelarutvecklare

Mikael Eklund

Tel: 070-228 33 28

E-post: mikael.eklund@degerforsif.se

 

Medicinansvarig

Emelie Ahlin

Tel: 070-368 18 86

E-post: emelie-ahlin@hotmail.com

 

Materialansvarig

Kjell Norlin

Tel: 070-534 32 14

E-post: kjell53@hotmail.com

 

 

 
Våra partners
STÖTTA DEGERFORS IF