SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Degerfors IF
Kontaktpersoner Hela vägen/ Östra Värmland

Kontakt uppgifter till tjänstepersoner inom Degerfors IF:

 

Elias Levi

Utvecklingschef

Tel:

E-post: elias.levi@degerforsif.se

 

Hampus Ström

Fotbollsutvecklare

Tel:

E-post: hampus.strom@degerforsif.se

 

Nedan finner du kontaktuppgifter till de föreningar som ingår i samarbetet:

 

KB Karlskoga

 

Björn Johansson

E-post: nalleontour@gmail.com

 

Åtorps IF

 

Linnea Werner

E-post: wela12@hotmail.com

 

IFK Kristinehamn

 

Monica Jordan

E-post: m.monica.jordan@gmail.com

 

Martin Widroth

E-post: martin.widroth@hotmail.com

 

Karlskoga SK

 

David Fridholm

E-post: david.fridholm80@gmail.com

 

Säffle SK

 

Lasse Gävert

E-post: lasse@redotjanst.se

 

IK Arvika Fotboll

 

Fredrik Tholen

E-post: fredrik.tholen@arvikafotboll.com

 

Hammarö FK

 

FBK Karlstad

 

Stefan Hermansson

E-post: stefan.hermansson@fbkfotboll.com

 

Filipstads FF

 

Jack Rosö

E-post: jack.roso@ati-info.se

 

 
Våra partners
STÖTTA DEGERFORS IF