Det finns inga dumma frågor..

Välkommen att kontakta oss via formuläret nedan, eller använd våra respektive kontaktuppgifter

LEDARE & TRÄNARE

Akademichef

Peter Palmqvist
Mail: Peter.palmqvist@degerforsif.se
Mobil: 070-269 89 41

Kanslist Ungdom

Elias Levi
Mail: elias.levi@hotmail.com
Mobil: 070-621 24 67

Tränare P19

Jesper Swedlund
Mail: jesper.swedlund@degerforsif.se
Mobil: 073-320 75 96

Tränare P19

Jonas Svensson
Mail: swede.nr16@hotmail.com
Mobil: 070-695 37 76

Ass. Tränare P19

Nicklas Karlsson
Mail: nicklas.karlsson@baesystems.se
Mobil: 070-268 87 21

Ass. Tränare P19

Rasmus Valby
Mail: rasmus.valby@hotmail.com
Mobil: 076-029 46 82

Tränare P17

Niclas Mendritzki
Mail: Niclas.mendritzki@degerforsif.se
Mobil: 070-355 01 49

Tränare P17

Joakim Grandelius
Mail: joakim.grandelius@degerforsif.se
Mobil: 070-265 02 20

Ass. tränare P17

Philip Sjöholm
Mail: philip.sjoholm9@gmail.com
Mobil: 076-337 88 58

Tränare P16

Martin Widroth
Mail: martin.widroth@hotmail.com
Mobil: 070-276 29 33

Tränare P16

Mikael Eklund
Mail: eka8181@hotmail.com
Mobil: 070-228 33 28

Ass. Tränare P16

Johan Ström
Mail: js@deform.se
Mobil: 070-676 17 92

Ass. Tränare P16

Hugo Jonsson
Mail: hugo.elmer.jonsson@gmail.com
Mobil: 076-113 56 55

Målvaktstränare

Tomas Sachs
Mail: tomas.sachs@gmail.com
Mobil: 073-673 38 50

ÖVRIG PERSONAL

Sjukgymnast/Naprapat

Julia Mälman
Mail: naprapatjuliamalman@gmail.com
Mobil: 073-772 88 15

Materialförvaltare

Lennart Ljung
Mail: Lennart.ljung@degerforsif.se
Mobil: 076-170 01 05

Kommunikatör/ Medieansvarig

Elin Jansson
Mail: elinjns@gmail.com
Mobil: 072-541 29 26

Må Bra-coach

Emil Norman
Mail: emil.norman91@gmail.com
Mobil: 070-311 57 43

Må Bra-coach

Sofia Kleine
Mail: asbergetsgard106@outlook.com
Mobil: 073-240 03 90

Må Bra-coach

Anna Lidberg
Mail: anna.lidberg@telia.com
Mobil: 070-103 07 13

TRADITION - PASSION - AMBITION

Degerfors IF startade upp sin fotbollslinje 1992 och har under åren fostrat ett flertal landslagsspelare.
Degerfors är en liten ort med cirka 9.000 invånare i kommunen. Trots det har Degerfors IF under många årtionden tillhört fotbollseliten i Sverige.