Det finns inga dumma frågor..

Välkommen att kontakta oss via formuläret nedan, eller använd våra respektive kontaktuppgifter

Akademiansvarig

Peter Palmqvist
Mail: Peter.palmqvist@degerforsif.se
Mobil: 070-269 89 41

Huvudtränare P19

Jesper Swedlund
Mail: jesper.swedlund@degerforsif.se
Mobil: 073-320 75 96

Ass. Tränare P19

Jonas Svensson
Mail: swede.nr16@hotmail.com
Mobil: 070-695 37 76

Huvudtränare P17

Niclas Mendritzki
Mail: Niclas.mendritzki@degerforsif.se
Mobil: 070-355 01 49

Ass. Tränare P17

Joakim Grandelius
Mail: joakim.grandelius@degerforsif.se
Mobil: 070-265 02 20

Lagledare P17

Nicklas Karlsson
Mail: nicklas.karlsson26@gmail.com
Mobil: 070-268 87 21

Huvudtränare P16

Martin Widroth
Mail: martin.widroth@hotmail.com
Mobil: 070-276 29 33

Ass. Tränare P16

Elias Levi
Mail: elias.levi@hotmail.com
Mobil: 070-621 24 67

Lagledare P16

Urban Ljungberg
Mail: Urban.ljungberg@gmail.com
Mobil: 070-314 40 10

Målvaktstränare

Sören Jönsson
Mail: sorenjonsson1968@gmail.com
Mobil: 076-297 12 75

Samordnare

Lennart Ljung
Mail: Lennart.ljung@degerforsif.se
Mobil: 076-170 01 05

Sjukgymnast/Naprapat

Julia Mälman
Mail: naprapatjuliamalman@gmail.com
Mobil: 073-772 88 15

KONTAKTA OSS

TRADITION - PASSION - AMBITION

Degerfors IF startade upp sin fotbollslinje 1992 och har under åren fostrat ett flertal landslagsspelare.
Degerfors är en liten ort med cirka 9.000 invånare i kommunen. Trots det har Degerfors IF under många årtionden tillhört fotbollseliten i Sverige.